Veefiltrid

Фильтры для воды

„Jooge julgelt kraanivett!“ räägivad meile veevärgiettevõtete esindajad.

„Enne, kui kalad akvaariumisse lasete, lisage vette kloorijääke eemaldavat kemikaali ning jätke vesi ööpäevaks seisma“ räägivad zookaupluste müüjad.

Nii et kalad võivad surra, aga inimesele ei tee kraanivesi midagi? Kas pole veider vastuolu? Tõepoolest ... saabunud on kahekümne esimene sajand, kuid seniajani kasutatakse vee puhastamiseks kloori. Vaevalt et see aastakümnete jooksul organismi kogunedes meie tervisele head teeb. Orgaaniliste ainetega reageerides moodustavad vees lahustunud kloor, nitraadid ja ammoniaak kantserogeenseid ühendeid, mis kogunevad inimese organismi ning suurendavad olulisel määral vähitekke riski. Lisaks sellele on vesi, mis veepuhastusjaamas võis olla veel enam-vähem kvaliteetne, pärast pikka teekonda torustikes juba oluliselt kehvemate omadustega. Seega tasub loosungile „Jooge julgelt kraanivett!“ lisada „Kuid ärge unustage seda eelnevalt filtreerida!“.

Ettevõtte KRAUSEN pakutavad joogivee puhastussüsteemid lahendavad kõik joogiveega seotud probleemid. PÖÖRDOSMOOSI-tehnoloogia võimaldab veevärgivee töötlemist kõige puhtamaks ja kvaliteetsemaks joogiveeks – puhtamaks kui pudelivesi, ning sealjuures ei pea seda kauplusest koju tassima. Vajalik kogus puhast vett on alati kättesaadav!

4_stage_fullsize_QUICK-TURN
0 Rating
250,00 €
Kampaania
filter_fullsize_distr
0 Rating
390,00 €
360,00 €
Kampaania
fullsize_distr
0 Rating
620,00 €
490,00 €
75_basic
0 Rating
190,00 €
auto_75_Cover
0 Rating
250,00 €