phone1   (+372) 6088 690    phone1   (+372) 58 438 310
  et   ru      
0
Your cart is empty
Products at cart 0 x 0.00 EUR Go to cart Ostmine Minimaalne tellimuse summa - 10.00 EUR

Veetolmuimejad

roboclean family

Teaduslik-tehniline progress tegi meie elu mugavaks. Inimene elab majas, mis kaitseb teda ilmastikutingimuste eest, sõidab konditsioneeriga autos, võib korterist väljumata saada informatsiooni, toitu, riideid. Kuid omale loodud mugavuste tõttu oleme me end distantseerinud loodusest, sulgedes end hermeetilistesse elamutesse. Kuid sellegipoolest on nendes ruumides õhu puhtus kaugel ideaalist. Kui looduses puhastub õhk päikese ja vihma toimel, siis meie elamutes kogunevad tolm ja allergeenid, mis aja jooksul mõjuvad inimese immuniteedile ja organismile hävitavalt.

Firma Krausen poolt pakutavad puhastussüsteemid toovad tagasi puhta õhu maailma! Nad on võimelised puhastama õhku meie kodus sellise kvaliteedini nagu metsas pärast vihma! Seda seepärast, et kasutatakse looduslikku õhu puhastamise printsiipi, parimat looduslikku puhastajat – vett. Vesi, mis on ühendatud tehniliselt täiusliku separatsioonsüsteemiga, kogub tolmu täielikult veefiltrisse.

Unustage tolmukotid ja -filtrid! Unustage allergia, sest Teil ei tule rohkem sisse hingata peenikest tolmu, mis väljub Teie vanast tolmuimejast.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support